Reference

***********************************
Daniela P.   7.4.2019
**********************************

Dobrý den, Evo,

ráda bych touto cestou Vám poděkovala a zároveň sdělila Vašim potenciálním klientům moje nadšení z Vašeho cvičení.
Přišla jsem k Vám v září 2018, ve svých 66 letech,  celá bolavá. Nejvíc mě bolely kolena, propadlá klenba pravého chodidla a záda v křížové oblasti. Nemohla jsem vůbec chodit, jít do kopce nebo z kopce bylo utrpení. Po schodech jsem chodila s bolestmi po 1 schodě s přísunem. Nemohla jsem stát déle než 10 minut. Při vaření jsem odbíhala si lehnout na záda. Samozřejmě jsem navštěvovala neurologa i ortopeda. Dostávala jsem prášky na bolest, obstřiky, několikero  rehabilitací. Jelikož jsem pravé koleno měla  z dřívějšího zranění po operaci menisku a kloub byl již bez chrupavky, kost na kost, doporučil mě ortoped výměnu kolena. Nepřestanu děkovat mé známé, která mě dala na Vás kontakt.
Začátky byly po pár hodinách přínosem hlavně co se týkalo propadlé klenby chodidla. Začala jsem k Vám chodit 2x týdně. S neuvěřitelnou přesností a trpělivostí jste vybírala postupně náročnější cviky. Cvičení mě chytlo a hodně bavilo.Někdy jsem se cítila lépe, někdy hůře. Teprve po 3 měsících jsem pozorovala, že se cítím stále lépe.Každý cvik jsem cvičila, díky Vašemi dohledu, s přesností na milimetr. Objevila jsem zapomenuté a nevyužívané svaly, které se probouzely a pomáhaly mě držet celého člověka. Díky posilování kolenních svalů dokáži při chůzi z kopce, zatnout je a bolest není žádná.
Nikdy bych nevěřila, že po půl roce cvičení, nebudu kulhat, schody vyjdu i sejdu normálně, operace výměny kolena je zbytečná. Jako bonus se mi tělo začalo formovat do příjemných tvarů, stouplo mě sebevědomí a mám radost ze života.
Jsem rozhodnutá chodit cvičit stále dál s vědomím, že investuju své peníze jak nejlépe dovedu do svého zdraví na pravém místě.
Ještě jednou děkuji a Vaše cvičení pilates vřele všem doporučuji.