Instruktoři


EVA ZNAMENÁČKOVÁ – senior instruktor, zakladatelka Studia a instruktorka pilates. Pilates se věnuje od roku 2013. Mezi její klienty patří lidé všech věkových kategorií a povolání, kteří si přišli zacvičit proto, aby se protáhli, dali si do těla, odpočinuli si od práce, uvolnili se. Ale také těhotné, maminky po porodu, lidé, které trápí nějaká pohybová omezení nebo bolesti, lidé, kteří potřebují zpevnit tělo. Více o ní v sekci „O mně“.

Mluví česky a anglicky.

**************************

This image has an empty alt attribute; its file name is image-677x1024.png

MARTIN NEHASIL – instruktor, všestranný sportovní instruktor s více jak 20-ti letou praxí. Věnuje se klientům v oblasti pilates, yoga, fitness a mnoha dalších. Příjemný, komunikativní, profesionální. Zaměřuje se na zdravé, výkonnostně orientované klienty, kteří si rádi dají pořádně do těla a chtějí si udržet nebo zvýšit svoji fyzickou zdatnost. Cvičení s ním vás bude skutečně bavit. Více o něm na https://www.facebook.com/NehasilMartin.

Mluví česky.

********************************

JEVGENII KAMENSKYI – instruktor pilates na strojích. Ke cvičení pilates přešel po mnoha letech sportu a jógy, kdy hledal dokonalé vyvážené cvičení pro lidské tělo. „Je to přesně ten druh tělesného tréninku, který pomáhá rozvíjet sílu a flexibilitu, rovnováhu a vytrvalost s přihlédnutím k individuálním potřebám každého z nás.“ říká.

Pilates na strojích studoval u Darii Litvinové v mezinárodní škole pilates Balanced Body a nyní má za sebou 10-ti letou praxi: Má zkušenosti s prací s baletními tanečníky, sportovci, kancelářskými pracovníky, teenagery, lidmi v důchodovém věku a podílel se na rehabilitaci lidí po nehodách.

Mluví česky, anglicky, ukrajinsky a rusky

************************************

JANA MARKOVÁ – junior instruktorka pilates na strojích. V této oblasti je Jana nováčkem, zacvičovala se u majitelky studia v rámci vzdělávacího programu studia. Vzdělává se i sama a dělá velké pokroky.

Cvičení pilates na podložce se Jana věnuje přes 10 let. Na Pilates ji zajímají především zdravotní aspekty cvičení.

Kromě toho se Jana specializuje na tanečně pohybovou terapii (ADTA), kterou vystudovala v magisterském programu na Pratt Institute v NY. Ve své terapeutické praxi se věnuje zejména dětské populaci s traumatem a speciálními potřebami (ADHD, vývojová dysfázie, autismus…)

Mluví česky, anglicky a francouzsky.