Instruktoři


EVA ZNAMENÁČKOVÁ – senior instruktor, zakladatelka Studia a instruktorka pilates. Pilates se věnuje od roku 2013. Mezi její klienty patří lidé všech věkových kategorií a povolání, kteří si přišli zacvičit proto, aby se protáhli, dali si do těla, odpočinuli si od práce, uvolnili se. Ale také těhotné, maminky po porodu, lidé, které trápí nějaká pohybová omezení nebo bolesti, lidé, kteří potřebují zpevnit tělo. Více o ní v sekci „O mně“.

**************************

This image has an empty alt attribute; its file name is image-677x1024.png

MARTIN NEHASIL – instruktor, všestranný sportovní instruktor s 20-ti letou praxí. Věnuje se klientům v oblasti pilates, yoga, fitness a mnoha dalších. Příjemný, komunikativní, profesionální. Zaměřuje se na zdravé, výkonnostně orientované klienty, kteří si rádi dají pořádně do těla a chtějí si udržet nebo zvýšit svoji fyzickou zdatnost. Cvičení s ním vás bude skutečně bavit. Více o něm na https://www.facebook.com/NehasilMartin.

KATEŘINA VYMAZALOVÁ – instruktorka, se širokou znalostí cvičení pilates na strojích, cvičí též těhotné, po porodu a klienty s pohybovým omezením. Více o ní na jejích stránkách www.easypilates.cz.