Vítejte na stránkách Studia Pilates &Harmony

Jsme jediné pilates studio v Praze 11, které poskytuje individuální i duet cvičení pilates na strojích. Zakládáme si na vysoké kvalitě práce s klientem, individuálním a citlivém přístupu a pozitivní atmosféře studia. Přijďte udělat něco pro sebe a své zdraví! Jsme kousek od metra Chodov a své auto zde také zaparkujete.

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty jsou ženy i muži všech věkových i váhových kategorií, s nejrůznější fyzickou zdatností. Běžně pracujeme s klienty, kteří si chtějí dát pořádně do těla a udržet si svoji vysokou fyzickou kondici, ale i s úplnými začátečníky nebo s klienty se slabými svaly, s nadváhou, vyššího věku, po operacích apod.

K našim klientům patří i těhotné ženy a maminky po porodu. I když ten porod byl už před pár lety a jim zůstalo bříško, povolené pánevní dno nebo diastáza.

Naši klienti mají jedno společné – mají chuť dělat něco pro své zdraví, krásnou postavu a psychickou pohodu. K tomu všemu jim rádi pomůžeme.

Co pro mne může pilates udělat?

Po několika měsících pravidelného cvičení zjistíte, že je vám vaše oblečení volné o jednu konfekční velikost, přestože váha ukazuje stejné číslo. Vaše svaly se prodloužily a zeštíhlely, máte užší pas a menší bříško. Celé tělo se protáhlo a opticky zeštíhlelo.

Vaše tělo je pružné, pevné, dokážete stát a sedět zpříma, zlepšila se vaše rovnováha i sebevědomí.

Přestaly vás bolet klouby, záda, krk, hlava, nohy.

Zlepšilo se Vaše dýchání, je hlubší a intenzivnější.

Máte lepší náladu a dost energie.

Přestali jste mít jarní a podzimní virózy, začaly se vám vyhýbat nemoci. Přestáváte potřebovat doktora a prášky.

Proč cvičit u nás?

Dokážeme cvičit s nejrůznějšími typy klientů, dokážeme rozpoznat jejich individuální potřeby a přizpůsobit tomu cvičební plán. Dlouhodobě se staráme o jejich dobrou fyzickou kondici včetně správného držení těla a dýchání.

Naší hlavní prioritou je bezpečnost a zdraví klienta. Cvičíme pouze s jednotlivci nebo dvojicemi klientů, máme na každého klienta dost času, kontrolujeme každý jeho pohyb, nastavení těla, provedení cviku. Při cvičení pilates v našem studiu nedochází ke zraněním, ani k přetížení jednotlivých svalových skupin.

Každý nový klient projde vstupní diagnostikou a přípravou na cvičení. Tím pozná, jak mu může být cvičení prospěšné a ví, do čeho jde.

Striktně dodržujeme pravidla pilates a nemícháme začátečníky s pokročilými. Začátečníky trpělivě učíme zásadám pilates a ovládání svého těla a postupně přecházíme ke složitějším cvikům. Každý cvik dokážeme upravit tak, že jej zacvičí každý klient. Aby však byl pro něj i přiměřenou výzvou.

Dlouhodobou péčí o klienta a správně prováděným cvičením vracíme našim klientům zdraví a životní energii. Plnou koncentrací na cviky dokážeme našim klientům navíc „vyhnat“ z hlavy všechen stres, který během dne posbírali, takže se k nám těší a zůstávají nám léta věrní.